Dzień dobry! Cześć!

Motyw Górski to sklep internetowy, który jest dopiero w fazie rozwoju :) Możecie u nas robić zakupy od 2020 roku, ale nasze początki, nasza historia sięga pare dobrych lat wstecz...

Jak to się wszystko zaczęło?

A mianowicie od gór, bo od czegoż by innego ;) A konkretniej od dnia, kiedy wybraliśmy się na wędrówkę do Doliny Lejowej. Miejsce mało znane, ale niezwykle urokliwe. Była zima, padał śnieg. Na początku ciężko nam było w ogóle zlokalizować początek doliny. Pogoda była jakby to powiedzieć - "niewyjściowa" na wycieczki górskie. Planując jednak wyjście "do natury" chcieliśmy pójść tam, gdzie nas jeszcze nie było i wybraliśmy właśnie to miejsce. Nie wiem jak wy, ale my mamy tendencje do gadania podczas wędrówek o różnych pierdołach, ważnych, mniej ważnych, filozoficznych i tych mniej. I tak właśnie gadaliśmy sobie, że tę dolinę odwiedza bardzo mało turystów, że pewnie większość o niej nie wie, nigdy o niej nie słyszała. Ale czemu? Przecież jest na mapie. Wtedy wpadliśmy na pomysł, że fajnie by było mieć taką mapę, na której będzie pokazane wyraźnie, gdzie nas jeszcze nie było! MAPKA ZDRAPKA! (jeszcze wtedy mało popularna) Tak, to był nasz pierwszy pomysł i produkt, który zapoczątkował działalność MAPKI-ZDRAPKI, a teraz razem z innymi produktami jest częścią MOTYWU GÓRSKIEGO. 

Kto tu pracuje? 

Nie wiem, czy można to nazwać pracą. W pewnym stopniu może tak, ale staramy się, aby wszystko, co związane ze sklepem było z pasji, dlatego nazywamy nasz sklep- sklepem z pasją. Kim jesteśmy? Karolina i Krzysztof. Dwie osoby. Tylko. Aż. Jak kto lubi ;) Karolina głównie zajmuje się stroną artystyczną, Krzysztof - techniczną. Karolina (Karola), nauczyciel angielskiego, ale do szkoły jej nie po drodze... Krzysztof (Krzysiu), skończył automatykę i robotykę, ale kocha programować...Oboje oprócz górskich wędrówek lubimy gotować, tańczyć i uprawiać sport. 

Co planujemy?

Chcemy, aby Motyw Górski był sklepem, do którego będzie zaglądał każdy poszukujący czegoś związanego z górami, z motywem górskim. Póki co nasz asortyment nie jest zbyt szeroki, ale wszystko w swoim tempie ;) Nie od razu Rzym zbudowano... Podobno ;) W planach mamy wzbogacenie naszego sklepu o książki o tematyce górskiej, kubki, albumy, puzzle, plakaty, odzież oraz coś specjalnego czego jeszcze nie ma :D 

Zaglądajcie do nas! Piszcie! Wysyłajcie fotki naszych produktów! Uwielbiamy dzielić się z Wami tak wspaniałą pasją jaką są górskie wędrówki. 

Trzymajcie się i do zobaczenia na szlaku ;)

closeKoszyk

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło