Mapa Zdrapka Karkonosze

1 produkt

1 - 1 z 1 produktów

Aktywne filtry

Mapa Zdrapka Karkonosze Polskie - 5
  • -44,40 zł

Mapa Zdrapka Karkonosze Polskie

66,59 zł110,99 zł
Mapa Zdrapka Karkonoszy – Karkonosze Polskie to idealny prezent dla każdego miłośnika polskich gór. Do zdrapania jest wiele szlaków, szczytów,...

Kochasz góry? Mapa Zdrapka Karkonosze to idealny prezent dla każdego miłośnika polskich gór. Do zdrapania jest wiele szlaków, szczytów, przełęczy oraz punktów kontrolnych. Im więcej wędrujesz, tym więcej zdrapujesz, a mapa staje się kolorowa! 

Mapy Zdrapki to świetny pomysł na prezent zwłaszcza dla podróżnika lub miłośnika gór. Mapa Zdrapka Karkonoszy to wyjątkowa mapa, na których możesz zdrapać przebyte szlaki, zdobyte szczyty lub przełęcze i wiele innych punktów lub atrakcji. Im więcej szlaków przebędziesz, tym bardziej mapa staje się kolorowa.

Jeśli kochasz góry to taka mapa będzie wspaniałą pamiątką na lata. Świetnie pokazuje miejsca, w których jeszcze nie byłeś. Jest też wspaniałym pomysłem do zmotywowania dzieci do wędrowania razem z rodzicami. Mapa Zdrapka Karkonoszy to piękny prezent dla każdego miłośnika tych pięknych pasm górskich. Odkrywaj nowe szlaki i przemierzaj je z mapą zdrapką. Każda mapa pakowana jest w prezentową tubę, więc może być świetnym pomysłem na prezent na święta czy urodziny. Mapy zdrapki to prezent dla niej, dla niego, dla dziecka lub dla przyjaciela. Każdy prezent z motywem gór będzie wyjątkowy dla miłośnika gór, więc zobacz też inne produkty w naszym sklepie.

Sprawdź także: Mapa zdrapka | Tatry mapa zdrapka | Mapa zdrapka Karkonosze

closeKoszyk
Wydaj jeszcze 200,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło