Mapy Zdrapki Tatr

3 produktów.

1 - 3 z 3 produktów

Aktywne filtry


Mapa Zdrapka Tatry Słowackie - 1

  Mapa Zdrapka Tatry Słowackie

  139,99 zł
  Mapa Zdrapka Tatr - Tatry Słowackie to mapa dla osób, którzy szukają górskich przygód nie tylko w Polsce. Tatry Słowackie to ponad 77% całej...


  Kochasz góry? Tatry mapa zdrapka to idealny prezent dla każdego miłośnika polskich gór. Do zdrapania jest wiele szlaków, szczytów, przełęczy oraz punktów kontrolnych. Im więcej wędrujesz, tym więcej zdrapujesz, a mapa staje się kolorowa! 

  Mapy Zdrapki to świetny pomysł na prezent zwłaszcza dla podróżnika lub miłośnika gór. Mapa Zdrapka Tatr to wyjątkowa mapa, na których możesz zdrapać przebyte szlaki, zdobyte szczyty lub przełęcze i wiele innych punktów lub atrakcji. Im więcej szlaków przebędziesz, tym bardziej mapa staje się kolorowa.

  Jeśli kochasz góry to taka mapa będzie wspaniałą pamiątką na lata. Świetnie pokazuje miejsca, w których jeszcze nie byłeś. Jest też wspaniałym pomysłem do zmotywowania dzieci do wędrowania razem z rodzicami. Mapa Zdrapka Tatr to piękny prezent dla każdego miłośnika tych pięknych pasm górskich. Odkrywaj nowe szlaki i przemierzaj je z mapą zdrapką. Każda mapa pakowana jest w prezentową tubę, więc może być świetnym pomysłem na prezent na święta czy urodziny. Mapa zdrapka to prezent dla niej, dla niego, dla dziecka lub dla przyjaciela. Każdy prezent z motywem gór będzie wyjątkowy dla miłośnika gór, więc zobacz też inne produkty w naszym sklepie.

  Sprawdź także: Mapa zdrapka Polskie Góry | Tatry mapa zdrapka | Mapa zdrapka Karkonosze

  closeKoszyk
  Wydaj jeszcze 200,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!

  Zarejestruj nowe konto

  Posiadasz już konto?
  Zaloguj się lub zresetuj hasło