Pakiet 3 Map Zdrapek górskich szczytów: Tatry, Karkonosze, Beskid Śląski - 1

  Pakiet 3 Map Zdrapek górskich szczytów: Tatry, Karkonosze, Beskid Śląski

  400,00 zł

  Mapy Zdrapki to idealny prezent dla każdego miłośnika polskich gór. Do zdrapania jest wiele szlaków, szczytów, przełęczy oraz punktów kontrolnych. Im więcej wędrujesz, tym więcej zdrapujesz, a mapa staje się kolorowa!  Zaplanuj kolejne wędrówki, podziwiaj już odkryte miejsca i wspominaj wspaniałe chwile spędzone w górach.

  Ilość

   

  Płatność przelewem, kartą, BLIK lub przy odbiorze

   

  Darmowa dostawa od 200 zł

   

  14 dni na zwrot produktu

  mapa zdrapka karkonoszy

  Im więcej wędrujesz, tym więcej zdrapujesz, a mapa staje się kolorowa!


  Górskie wędrówki to jest to co kochasz? Góry to miejsce, do którego powracasz z radością? W takim razie mapy zdapki: Mapa Zdrapka Beskid ŚląskiMapa Zdrapka Karkonosze, Mapa Zdrapka Tatry Polskiesą stworzone dla Ciebie! Sprawdzą się też idealnie jako prezent dla podróżnika.

  Zdrapuj szlaki, szczyty, przełęcze, schroniska i punkty kontrolne zdobyte podczas wędrówek. W prosty sposób odkryjesz, gdzie jeszcze nie byłeś i gdzie warto zaplanować kolejną, górską wycieczkę.

  Mapka Zdrapka górskich szczytów i szlaków pięknie się prezentuje. Możesz ją powiesić na ścianie w salonie, aby znajomi mogli podziwiać twoje przebyte ścieżki i zdobyte szczyty. Kto wie, może zechcą wędrować razem z Tobą!

  Mapa Zdrapka Motywuje!


  Mapa Zdrapki górskich szczytów to wspaniała motywacja dla każdego góromaniaka. Widząc ile jeszcze do zdobycia, łatwiej będzie się zmotywować do podjęcia działania i przemierzania kolejnych szlaków. Mapa Zdrapka Beskid Śląski, Mapa Zdrapka Karkonosze oraz Mapa Zdrapka Tatry Polskie to świetny pomysł na prezent dla każdego podóżnika, miłośnika gór.

  Patrząc na już zdrapane miejsca, wspaniale jest powspominać i przypomnieć sobie wysiłek jaki włożyłeś, aby tam się znaleźć. Jest to idealna mapa również dla dzieci, aby odpowiednio je zmotywować do radosnego zdobywania coraz wyższych szczytów.

  Zdobywaj i zdrapuj, a mapa stanie się kolorowa!


  Mapa Zdrapka pokryta jest szarą zdrapką, pod którą kryją się piękne kolory szlaków, szczytów, przełęczy, schronisk i punktów kontrolnych. Przemierzaj górskie szlaki, zdrapuj odwiedzone i przebyte szlaki i odkryj, gdzie Cię jeszcze nie było! Mapa zdrapka pomoże z łatwością dostrzec nieodkryte miejsca.

  Mapa Zdrapka Karkonoszy
  mapa zdrapka karkonoszy

  Do zdrapania łącznie:

  146 szczytów

  60 przełęczy

  43 schroniska

  392 punktów kontrolnych

  dziesiątki szlaków, jaskinie oraz atrakcje w okolicy

  mapa zdrapka karkonoszy
  50 sztuk(i)

  To może ci się spodobać


  Mapa Zdrapka Karkonosze Polskie - 5

   Mapa Zdrapka Karkonosze Polskie

   110,99 zł
   Mapa Zdrapka Karkonoszy – Karkonosze Polskie to idealny prezent dla każdego miłośnika polskich gór. Do zdrapania jest wiele szlaków, szczytów,...

   Mapa Zdrapka Beskid Śląski - 1

    Mapa Zdrapka Beskid Śląski

    129,99 zł
    Mapa Zdrapka Beskidu Śląskiego to idealny prezent dla każdego miłośnika polskich gór. Do zdrapania jest wiele szlaków, szczytów, przełęczy oraz...

    closeKoszyk
    Wydaj jeszcze 200,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!

    Zarejestruj nowe konto

    Posiadasz już konto?
    Zaloguj się lub zresetuj hasło