• -65,00 zł
Mapa Zdrapka Beskid Śląski - 1

Mapa Zdrapka Beskid Śląski

64,99 zł Oszczędzasz 65,00 zł
129,99 zł

Mapa Zdrapka Beskidu Śląskiego to idealny prezent dla każdego miłośnika polskich gór. Do zdrapania jest wiele szlaków, szczytów, przełęczy oraz punktów kontrolnych. Im więcej wędrujesz, tym więcej zdrapujesz, a mapa staje się kolorowa!  Zaplanuj kolejne wędrówki, podziwiaj już odkryte miejsca i wspominaj wspaniałe chwile spędzone w górach.

Ilość

 

Płatność przelewem, kartą, BLIK lub przy odbiorze

 

Darmowa dostawa od 200 zł

 

14 dni na zwrot produktu

mapa zdrapka karkonoszy

Im więcej wędrujesz, tym więcej zdrapujesz, a mapa staje się kolorowa!


Górskie wędrówki to jest to co kochasz? Beskid Śląski to miejsce, do którego powracasz z radością? W takim razie Mapa Zdrapka Beskid Śląski jest stworzona dla Ciebie! Sprawdzi się też idealnie jako prezent dla podróżnika.

Zdrapuj szlaki, szczyty, przełęcze, schroniska i punkty kontrolne Beskidu Śląskiego. W prosty sposób odkryjesz, gdzie jeszcze nie byłeś i gdzie warto zaplanować kolejną, górską wycieczkę.

Mapka Zdrapka Beskid Śląski pięknie się prezentuje. Możesz ją powiesić na ścianie w salonie, aby znajomi mogli podziwiać twoje przebyte ścieżki i zdobyte szczyty. Kto wie, może zechcą wędrować razem z Tobą!

Mapa Zdrapka Motywuje!


Mapa Zdrapka Beskid Śląski to wspaniała motywacja dla każdego góromaniaka. Widząc ile jeszcze do zdobycia, łatwiej będzie się zmotywować do podjęcia działania i przemierzania kolejnych szlaków. Mapa Zdrapka Beskid Śląski to świetny pomysł na prezent dla każdego podóżnika, miłośnika gór.

Patrząc na już zdrapane miejsca, wspaniale jest powspominać i przypomnieć sobie wysiłek jaki włożyłeś, aby tam się znaleźć. Jest to idealna mapa również dla dzieci, aby odpowiednio je zmotywować do radosnego zdobywania coraz wyższych szczytów.

Mapa Zdrapka Karkonoszy

Zdobywaj i zdrapuj, a mapa stanie się kolorowa!


Mapa Zdrapka Beskid Śląski pokryta jest szarą zdrapką, pod którą kryją się piękne kolory szlaków, szczytów, przełęczy, schronisk i punktów kontrolnych. Przemierzaj górskie szlaki, zdrapuj odwiedzone i przebyte szlaki i odkryj, gdzie Cię jeszcze nie było! Mapa zdrapka pomoże z łatwością dostrzec nieodkryte miejsca.

Mapa Zdrapka Karkonoszy
mapa zdrapka karkonoszy

Do zdrapania:

85 szczytów

19 przełęczy

14 schronisk

190 punktów kontrolnych

dziesiątki szlaków

Miłość, wolność i pokora!


Te hasła powinny towarzyszyć nam podczas każdej, górskiej wędrówki i przypominać, że góry zajmują niezwykle ważne miejsce w naszych sercach.

mapa zdrapka karkonoszy
487 sztuk(i)

Dane techniczne

Wymiary
68 cm x 48 cm
Gramatura papieru
250 g/m2
Prezentowa tuba
TAK
Ramka
NIE

To może ci się spodobać

Mapa Zdrapka Tatry Polskie - 6
  • -55,50 zł

Mapa Zdrapka Tatry Polskie

55,49 zł110,99 zł
Mapa Zdrapka Tatr - Tatry Polskie to idealna pamiątka dla każdego miłośnika polskich gór. Zdrapuj wszystkie szczyty, przełęcze, jaskinie,...

Mapa Zdrapka Karkonosze Polskie - 5
  • -55,50 zł

Mapa Zdrapka Karkonosze Polskie

55,49 zł110,99 zł
Mapa Zdrapka Karkonoszy – Karkonosze Polskie to idealny prezent dla każdego miłośnika polskich gór. Do zdrapania jest wiele szlaków, szczytów,...

closeKoszyk
Wydaj jeszcze 200,00 zł aby uzyskać darmową dostawę!

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło